Image


phone 604 166 522

phone 604 776 161

mail_outline erkado@amila.cz


MODERNÍ KUCHYNĚ NA MÍRU

left

kuchyně  

Už vás nebaví vaše stará nefunkční kuchyň? Málo prostoru, nemoderní design a o praktičnosti se vám může jen zdát? Změňte to. Pomůžeme vám. Připravíme pro vás kuchyň na míru dle vašich potřeb. Poskytujeme komplexní služby výroby kuchyňských linek a vybavení kuchyní. Od návrhu s 3D vizualizací, přes vypracování instalačních plánů na spotřebiče, až po montáž a následný servis. Změňte svůj život a vařte v kuchyni svých snů.


Kuchyňská linka ve vašem stylu

Kuchyňská linka je základem každé kuchyně. Její výška, prostorové řešení a vnitřní uspořádání napomáhají k pohodlnějšímu vaření. Navrhujeme a stavíme kuchyňské linky z kvalitních materiálů od ověřených a spolehlivých dodavatelů. Díky různorodosti stavebního materiálu tak splníme vaše nároky na design. Líbí se vám retro nebo rustikální kuchyně? Nebo snad dáváte přednost moderní kuchyni ve stylu francouzské Provence? Líbí se vám jednoduchý minimalismus bílé kuchyňské linky v laku či matu? Žádný problém.

Na základě zaměření prostoru pro vás naši šikovní designéři vypracují 3D vizualizaci s návrhem kuchyně. Na vlastní oči tak uvidíte, jak vaše vysněná kuchyně bude vypadat. Dříve, než začneme s rekonstrukcí, tak máme jedinečnou možnost vyladit vše do nejmenších detailů.

Řekněte nám, po čem toužíte, a my váš sen na základě nezávazné konzultace u vás doma nebo v našem studiu, zhmotníme. Nejdříve prostřednictvím návrhu a nakonec jeho realizací. Kuchyně montujeme nejen v Chrudimi a Pardubicích, ale kdekoliv v ČR.

Kompletní vybavení kuchyně

Na prostoru záleží. Vybavíme kuchyň tak, aby obstála vašim kuchařským dovednostem a zároveň vám umožnila dýchat. Ať už máte mini kuchyň v paneláku a potřebujete kuchyňskou linku do L nebo je vaše nejoblíbenější místnost prostorná a líbila by se vám kuchyňská linka s ostrůvkem či ve tvaru U, my si s ní poradíme.

Zajistíme pro vás nejen kuchyňskou linku samotnou, ale doplníme ji i o vestavné elektrospotřebiče. A to není vše. O vybavení kuchyně se postaráme kompletně. Kromě polic a skříněk do kuchyně vám dodáme i stůl, židle nebo jiné kuchyňské vybavení, které si přejete. Buďte bez starostí a nechte realizaci nové kuchyně v našich rukách.

Levné kuchyně Chrudim

Klademe důraz na přání zákazníka. Nepodceňujeme detaily. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru nám umožňují pracovat rychle, přesto však spolehlivě. Díky tomu jsou naše ceny velmi příjemné. Levné kuchyně, které realizujeme nejen v Pardubickém kraji, mají záruku kvality a dlouhé životnosti. Realizujeme levné kuchyně se zárukou dlouholeté kvality. Přesvědčte se o tom sami a navštivte naše kuchyňské studio v Chrudimi. Vše vám rádi ukážeme, vysvětlíme, poradíme, zrealizujeme.  


Obchodní značka "Kuchyně AMILA" je pro nás závazek nepolevit z kvality a šíře poskytovaných služeb počínajících prodejním servisem, poradenstvím, a končící bezchybnou a rychlou dodávkou a montáží objednaných produktů vlastním profesionálním montážním týmem pracovníků, kteří jsou mistry ve svém oboru, a mají smysl pro detail. Díky tomu náš zákazník dostane to co si objednal v řádném termínu a v požadované kvalitě.