akce dveře erkado


phone 604 166 522

phone 604 776 161

mail_outline erkado@amila.cz

dveře erkado

Vchodové dveře

Vchodové dveře do bytu nebo domu musí být bezpečné, hezké, a navíc poskytovat dostatek soukromí. Především u vstupních dveří v panelovém domě oceníte jejich zvukotěsnost. Potřebujete splnit pojišťovací podmínku a sháníte protipožární dveře do bytu nebo domu v Pardubicích či Chrudimi? I ty pro vás máme. Stačí si o ně říct


Vzorkovna přímo v chrudimi

Velice rádi Vás přivítáme v naší vzorkovně, kde Vám dveře a zárubně předvedeme. Máme pro Vás katalog dveří, ukážeme Vám možnosti povrchových úprav a prosklení, vyberete si dveřní kování a doplňky.
V nabídce máme dveře a zárubně od předních českých i zahraničních výrobců, ve všech povrchových úpravách, v provedení otočné, posuvné na stěnu i do zdi, s obkladem na ocelovou zárubeň. 
Pracovníci naší firmy pravidelně absolvují odborná školení, aby byli co nejlépe připraveni splnit každé i to nejnáročnější přání našich zákazníků.
Žádné složité cestování a hledání , naše vzorkovna je na velice dobře přístupném místě přímo v Chrudimi, s parkováním přímo před prodejnou. K nám se prostě zajet vyplatí !! Z Pardubic za 5 minut po novém obchvatu ( odbočka Chrudim - sever ).

U nás se za kvalitu nepřiplácí !!!

  • Cena dveří již od 950,- Kč/ks
  • Cena zárubní již od 930,- Kč/ks