Image


phone 604 166 522

phone 604 776 161

mail_outline erkado@amila.cz

dveře erkado

Reference

Máme za sebou již stovky, nebo spíše tisíce montáží interiérových dveří i vchodových dveří. Podívejte se na realizace našich zakázek. Dveře montujeme hlavně ve městech Chrudim a Pardubice a jejich širokém okolí, ale i ostatních místech v České republice a posuďte sami, jak kvalitní dveře promění celkový vzhled bytu nebo domu. 


Mezi naše poslední spokojené zákazníky se zařadil i zákazník z města Pardubice, který měl požadavek na vytvoření 10 ks dveří. Z toho jedny atypické, posuvné dveře mezi zárubně. Při úvodním setkání jsme s klientem probrali jeho potřeby a požadavky, zaměřili se na funkčnost interiéru i vytíženost dveří. Vybrali jsme povrchovou úpravu i design. Následně jsme celý projekt montáže dveří skvěle vyřešili a realizovali ke spokojenosti zákazníka.


Speciální zakázku výroby 8ks. dveří na míru a podlahové krytiny o rozloze 110mjsme realizovali pro klienta z města Chrudim - Markovice. Vyslechli jsme jeho požadavky a na základě schváleného projektu se vrhli na realizaci, která opět proběhla k plné spokojenosti zákazníka. Dveře a zárubně se moc líbily. Podlaha dobře ladila a dekorem dveří.


Právě jsme dokončili zakázku pro klienta z města Přelouč. Potřeboval vyrobit 8ks dveří a podlahovou krytinu o rozloze 100m2. Na základě jeho přání jsme vypracovali návrh, dveře a krytinu dodali a pustili se do montáže. Celková doba realizace od podání poptávky, až po předání hotového projektu nám trvala 5 týdnů.