Image


phone 604 166 522

phone 604 776 161

mail_outline erkado@amila.cz

head

Dveře, podlahy a kuchyně Pardubice - Chrudim

DVEŘE ERKADO

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Nenabízíme všeobecné rady, ale konkrétní řešení vašich specifických potřeb. Abyste se mohli přesvědčit o našich kvalitách, poskytujeme konzultace, cenové nabídky i návrhy zcela zdarma a bez závazků. Umíme naslouchat a plnit přání. Víme, že váš čas je drahocenný, poté, co si naše služby vyžádáte, pracujeme rychlostí blesku přímo u vás doma. Nejen v Pardubicích a Chrudimi, ale kdekoli v republice.

U nás dostanete nejen výhodnější cenu, ale především odbornou a kvalitní montáž, poradenství a konzultaci přímo na místě realizace a hlavně osobní profesionální přístup ke každému zákazníkovi.

Z časových důvodů neprovádíme montáž 1 ks dveří a zárubní, nasazení vstupních dveří do bytu (pokud nejsou součástí dodávky interiérových dveří a zárubní do bytu). Děkujeme za pochopení.

 

 


Dlouholeté zkušenosti v oboru nás naučili píli a smyslu pro detail. Víme, že kvalita materiálů i služeb je základem poctivého řemesla. Sami pro sebe jsme si nastavili laťku poctivosti vysoko. A v žádném případě ji nesnižujeme. Náš zákazník, náš pán. Pro každého chceme to nejlepší. A přesně to také každý dostává. Profesionalitu, slušné a férové jednání. Plníme, co slíbíme.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Nenabízíme všeobecné rady, ale konkrétní řešení vašich specifických potřeb. Abyste se mohli přesvědčit o našich kvalitách, poskytujeme konzultace, cenové nabídky i návrhy zcela zdarma a bez závazků. Umíme naslouchat a plnit přání. Víme, že váš čas je drahocenný, poté, co si naše služby vyžádáte, pracujeme rychlostí blesku.

Naše práce nás baví. Proto se pravidelně školíme a sledujeme veškeré novinky a moderní vychytávky. Díky tomu máme přehled, co právě frčí a co ještě víc udělat pro vaši spokojenost. Na vašem pohodlném bydlení nám záleží.

Přijeďte nás navštívit a prohlédnout si naši vzorkovnu/studio. Vše vám ukážeme, poradíme, prokonzultujeme. Sídlíme v centru Chrudimi s bezproblémovým příjezdem i parkováním a také nově v Pardubicích. Nemáte moc času? Nevadí. Kontaktujte nás a my vás rádi navštívíme přímo tam, kde nová dveře, podlahu nebo kuchyni potřebujete.

Myslíme na vše. Samozřejmou součástí našich služeb je nejen poradenství, prodej, výroba a montáž, ale i záruční a pozáruční servis. Jsme s vámi a pro vás. Kdykoliv potřebujete.

Image​​


Image​​


 

Jsme jediný autorizovaný prodejce DVEŘE ERKADO v regionu. U nás máte na dveře plnou záruku a kompletní servis.