Image


phone 604 166 522

phone 604 776 161

mail_outline erkado@amila.cz


PRODEJ A POKLÁDKA PODLAH

left

podlahy

right

Podlaha vašeho interiéru už přímo volá po renovaci? Nenechte se dvakrát pobízet a dopřejte svému bydlení stylový ráz a pohodlný krok. Naše Podlahářské centrum v Chrudimi má pro vás připravený širokých výběr podlahových krytin. Nabízíme zámkové i plovoucí vinylové podlahy a klasické PVC podlahy splňující požadavky snadné údržby a moderního vzhledu. A samozřejmě koberce, které jistí měkký došlap a dodají pokoji útulnou atmosféru. Přijďte si vybrat podlahu podle svého gusta. Rádi vám poradíme, dovezeme do Chrudimi, Pardubic, ale i jinam a položíme. Rychle, profesionálně a za rozumnou cenu.

 


Plovoucí vinylové podlahy

Sledujeme nejmodernější podlahářské trendy i přání našich zákazníků a právě proto máme pro vás připravenou bohatou nabídku plovoucích podlah z vinylu. Uvažujete o tom, v čem jsou vinylové podlahy lepší, než ty z masivu nebo lamina?

Zámkové vinylové plovoucí podlahy skvěle obstojí v bytě, ale i v komerčním prostoru. Výtečně odolávají poškození, oděru i „prošlapání“. Snadno se udržují a do místnosti přináší mnoho kladných vlastností. Jsou protiskluzové, antistatické, voděodolné, skvěle izolují teplo a navíc tlumí zvuk kroků. Vinylové podlahy se nelepí a díky tomu jsou vhodné i pro podlahové topení. Click systém usnadňuje pokládku vinylové podlahy na maximum. A to vše za velmi příjemnou cenu. Hledáte-li plovoucí podlahu levně, pak vinylovou vřele doporučujeme.

Velmi oblíbenou podlahou je vinylová Ecoline Aqua Click. Ta díky kompozitní desce zaručuje vyšší pevnost spoje a svojí tuhostí umožňuje položení na téměř jakýkoliv podklad. Ecoline Aqua Clik v mnoha atraktivních vzorech odolává klasické bytové zátěži a bez problémů nalezne uplatnění i v komerčních prostorách se střední zátěží. Je vyráběna bez ftalátů, tudíž naprosto bezpečná.

Vinylové podlahy lepené

Vinylové podlahy lepené poskytují majitelům ideální uživatelské vlastnosti. Vinylové lepené podlahy dodávané naší firmou jsou bez ftalátů a formaldehydu. Naše lepené vinylové podlahy imitují dřevo, kámen, beton, dlažbu, textil či abstraktní vzory a jejich aplikace je prováděna do disperzního lepidla s vlákny pro lepení vinylových podlah.

Vinylové podlahy Expona Domestic od německé firmy Objectflor jsou vyráběny bez ftalátů a mají nejpřísnější certifikát Indoor Air Comfort Gold.

Vinylové podlahy Conceptline od německé firmy Karndean International jsou bez ftalátů, formaldehydu a mají nejpřísnější certifikát Indoor Air Comfort Gold. Podlaha Conceptline je perfektním řešením pro bytové využití (ložnice, obývací pokoj, chodba, pracovna). Může se použít i do místností, jako jsou koupelny či kuchyně. 

Kolekce Conceptline je vyráběna v lepené a plovoucí (click) verzi, abychom Vám umožnili, bez ohledu na různé výšky a typy podkladních vrstev, snadno sjednotit design a výslednou výšku podlah v celém Vašem interiéru. Ochrana zdraví lidí a životního prostředí je pro nás vždy na prvním místě. Vyrábíme 100% recyklovatelné podlahy, které jsou vhodné pro dlouhodobě udržitelné budovy a díky nejnižším emisím, doporučované pro nízkoenergetické a pasivní domy. U těchto domů a dodatečně zaizolovaných budov je riziko vysoké koncentrace emisí v souvislosti s nízkou intenzitou obměny vzduchu.  

Naše podlahy jsou vždy držitelem aktuálně nejpřísnějšího emisního certifikátu, který získá, díky velmi přísným požadavkům, pouze úzká skupina výrobků. V současné době to je certifikát INDOOR AIR COMFORT GOLD, který jsme obdrželi jako první firma v oblasti podlahovin.

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátová podlaha je alternativou ke klasické dřevěné podlaze. Pro klienta je rozhodující nejen vysoká odolnost proti oděru, tlaku, teplotám apod., ale také zajímavý vzhled. Laminátové podlahy nabízí široké spektrum dekorů dřeva, mezi kterými si vybere opravdu každý. Nabízíme desítky dekorů kvalitních laminátových podlah od renomovaných značek, jako jsou Quick Step a Egger

Pro umožňuje přizpůsobit vlastnosti podlahy požadavkům jednotlivých místností. Díky této kolekci lze zachovat stejný dekor v celém bytě. Do vstupní haly budeme asi preferovat především odolnost.EGGERNová řada podlah

V dětském pokoji by měla být podlaha příjemná, teplá, ale zároveň i odolná a dobře tlumící hluk. V obývacím pokoji by měla podlaha navozovat klidnou a útulnou atmosféru. Ani vysoká vlhkost či voda v koupelně není problém pro systém Aqua+. Jeden dekor je vyráběn ve třech typech podlah: EGGER PRO LAMINÁT, EGGER PRO DESIGN, EGGER PRO COMFORT. Všechny tyto typy podlah mohou být kombinovány díky svým vzájemně přizpůsobeným spojovacím profilům. Náš vyškolený personál Vám doporučí vhodný typ podlahy pro tu kterou místnost.

 

PVC podlaha, klasika, která nezklame

Do renovace celé podlahy se vám nechce? Nevadí. I pro vás máme řešení. PVC podlahu. Stará dobrá klasika vás jistě překvapí svým moderním provedením. Široké spektrum designového provedení podlah z PVC uspokojí potřeby i vašich nejnáročnějších požadavků. Chcete čistě bílou podlahu? Se vzorem dlažby, dřeva nebo snad něco extravagantního? Žádný problém. Linoleum ve stylu, který si představujete, společně najdeme.

PVC podlahy nabízíme v šířích 2, 3, 4 a 5 metrů. Pro jejich pokládku doporučujeme spolehnout se na zručnost profesionálů. Rádi se o vše postaráme. Lino položíme, zarovnáme na milimetr přesně a zajistíme, aby v místnosti nevzniklo navazování. Díky tomu bude vaše podlaha úhledná a nenáročná na údržbu.

 


Navštivte naše interiérové studio AMILA, jsme tu pro Vás a rádi Vám poradíme s výběrem. 

Více na   www.podlaharstvi-chrudim.cz