podlahářství chrudim
 

plovoucí podlahy, vinylové podlahy, koberce, PVC

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY - VINYLOVÉ ZÁMKOVÉ PODLAHY

Vinylové plovoucí podlahy Ecoline, Proline a Expona Domestic Click nabízíme v provedení celoplastové plovoucí podlahy, nebo jako vinylovou plovoucí podlahu na HDF.

Vinylové celoplastové plovoucí podlahy
jsou zvlášť vhodné pro podlahové topení. Vinylové plovoucí podlahy na kompozitní desce zároveň poskytují nejstabilnější konstrukci na trhu.
 

Ecoline Aqua Click - vinylové podlahy na kompozitní desce bez ftalátů

Ecoline Aqua Click je zámková vinylová podlaha na kompozitní desce, která zaručuje vyšší pevnost spoje oproti konkurenčním celoplastovým vinylovým podlahám. Její vyšší tuhost je výhodou i v souvislosti s kvalitou připravenosti podkladů. Podlaha je vyráběna bez použití ftalátů a je určená pro bytový segment a komerční střední zátěže. Během letošního roku bude kolekce rozšířena o další atraktivní vzory.

Proline Aqua Click - vinylové podlahy na kompozitní desce bez ftalátů

Proline Aqua Click je zámková vinylová podlaha na kompozitní desce, která zaručuje vyšší pevnost spoje oproti konkurenčním celoplastovým vinylovým podlahám. Její vyšší tuhost je výhodou i v souvislosti s kvalitou připravenosti podkladů. Podlaha je vyráběna bez použití ftalátů a je určená pro bytový segment a komerční střední zátěže.

 

PVC nám přináší řadu výhod

Vybíráte podlahu a vaše hlavní požadavky jsou nenáročný úklid a jednoduchá pokládka? PVC podlahy jsou v současné době nejžádanější hladkou podlahovinou, právě pro tyto dvě hlavní přednosti. Dále je nutné zmínit, že oproti laminátovým plovoucím podlahám, je PVC podlaha výrazně teplejší a tišší. Minimální kročejový hluk přivítají zejména sousedi pod vámi v panelákových bytech či majitelé domácích mazlíčků s drápky.

PVC podlahy jsou moderní a jejich designové provedení je velmi rozsáhlé. Na výběr jsou světlé nebo tmavé PVC podlahy, formáty v podobě dlažby, dokonalé imitace skutečných přírodních materiálů. PVC podlahy dodáváme v šířích - 2 m, 3 m, 4 m, 5 m. To umožňuje pokládku bez nastavování. Pamatujte, že jakékoliv nastavení v místnosti je nejrizikovější místo na podlaze.

Při navrhování PVC podlahy do místnosti, se spárořez materiálu uzpůsobí tak, aby se minimalizoval odpad a v místnostech nevznikal spoj. Po pokládce PVC podlahy vám tak vznikne jednolitý povrch, který je nenáročný na úklid a vypadá precizně.

koberce v metráži

Krásný a dobře udržovaný koberec je ozdobou každé místnosti. Výběr koberece je nejen o barvě a vzoru, ale i místnosti, kde bude umístěn. Kromě vizuálních kvalit je při rozhodování o nákupu koberců, třeba vzít v úvahu vlastnosti vláken, z níchž je vyroben. V naší nabídce koberců v metráži najdete koberce bytové, zátěžové, shaggy s dlouhým vlasem, dětské, velurové s plastickým vzorem nebo smyčkové a vlněné.

koberce kusové

Máme pro vás připraveny kusové koberce za příznivé ceny, ve výborné kvalitě .
Naše nabídka rozměrů kusových koberců představuje především nejoblíbenější rozměry 80 x 150, 120 x 170, 160 x 230 nebo 200 x 290 cm a nezapomínáme ani na kruhové kusové koberce. Vzhledově jsou zastoupeny jak moderní vzory kusových koberců, tak klasické vzory za dobré ceny, velice oblíbené chlupaté koberce s dlouhým vlasem nebo potěšení pro Vaše nejmenší, husté dětské koberce.

 

Navštivte naše interiérové studio AMILA, jsme tu pro Vás a rádi Vám poradíme s výběrem. 

Více na   www.podlaharstvi-chrudim.cz 

porovnejte ceny

Pokud porovnáte ceny našich koberců a PVC s konkurencí, zjistíte .........no že jsme levnější.