akce_dveře


phone 604 166 522

phone 604 776 161

mail_outline erkado@amila.cz


PRODEJ A POKLÁDKA PODLAH

left

podlahy

right

Podlaha vašeho interiéru už přímo volá po renovaci? Nenechte se dvakrát pobízet a dopřejte svému bydlení stylový ráz a pohodlný krok. Naše Podlahářské centrum v Chrudimi má pro vás připravený širokých výběr podlahových krytin. Nabízíme zámkové i plovoucí vinylové podlahy a klasické PVC podlahy splňující požadavky snadné údržby a moderního vzhledu. A samozřejmě koberce, které jistí měkký došlap a dodají pokoji útulnou atmosféru. Přijďte si vybrat podlahu podle svého gusta. Rádi vám poradíme, dovezeme, položíme

 


Plovoucí vinylové podlahy

Sledujeme nejmodernější podlahářské trendy i přání našich zákazníků a právě proto máme pro vás připravenou bohatou nabídku plovoucích podlah z vinylu. Uvažujete o tom, v čem jsou vinylové podlahy lepší, než ty z masivu nebo lamina?

Zámkové vinylové plovoucí podlahy skvěle obstojí v bytě, ale i v komerčním prostoru. Výtečně odolávají poškození, oděru i „prošlapání“. Snadno se udržují a do místnosti přináší mnoho kladných vlastností. Jsou protiskluzové, antistatické, voděodolné, skvěle izolují teplo a navíc tlumí zvuk kroků. Vinylové podlahy se nelepí a díky tomu jsou vhodné i pro podlahové topení. Click systém usnadňuje pokládku vinylové podlahy na maximum. A to vše za velmi příjemnou cenu. Hledáte-li plovoucí podlahu levně, pak vinylovou vřele doporučujeme.

Velmi oblíbenou podlahou je vinylová Ecoline Aqua Click. Ta díky kompozitní desce zaručuje vyšší pevnost spoje a svojí tuhostí umožňuje položení na téměř jakýkoliv podklad. Ecoline Aqua Clik v mnoha atraktivních vzorech odolává klasické bytové zátěži a bez problémů nalezne uplatnění i v komerčních prostorách se střední zátěží. Je vyráběna bez ftalátů, tudíž naprosto bezpečná.

PVC podlaha, klasika, která nezklame

Do renovace celé podlahy se vám nechce? Nevadí. I pro vás máme řešení. PVC podlahu. Stará dobrá klasika vás jistě překvapí svým moderním provedením. Široké spektrum designového provedení podlah z PVC uspokojí potřeby i vašich nejnáročnějších požadavků. Chcete čistě bílou podlahu? Se vzorem dlažby, dřeva nebo snad něco extravagantního? Žádný problém. Linoleum ve stylu, který si představujete, společně najdeme.

PVC podlahy nabízíme v šířích 2, 3, 4 a 5 metrů. Pro jejich pokládku doporučujeme spolehnout se na zručnost profesionálů. Rádi se o vše postaráme. Lino položíme, zarovnáme na milimetr přesně a zajistíme, aby v místnosti nevzniklo navazování. Díky tomu bude vaše podlaha úhledná a nenáročná na údržbu.

Chcete měkký došlap? Vsaďte na koberec

Chcete dodat interiéru ještě více útulnosti a pocitu hřejivého domácího hnízdečka? Položte na podlahu koberec. Došlap bude příjemnější, kroky tlumené a vaše děti si na zemi užijí spoustu legrace, aniž by je podlaha studila. Věděli jste, že koberce dokáží udržet v místnosti až o 25 % více tepla?

Přijďte k nám omrknout nabídku metrových i kusových koberců. Při výběru koberce hraji roli nejen design, ale i místnost, ve které bude umístěn a vlastnosti vlákna, z něhož je vyroben. S koberci máme bohaté zkušenosti, rádi vám vše vysvětlíme a najdeme přesně ten, který hledáte.

Nabízíme levné koberce, ale i luxusní designové chlupáče. Kusové koberce čtvercové, obdélníkové, běhouny, ale i kruhové. S krátkým i dlouhým chlupem. Dekorativní i zátěžové. Dětské i typicky dospělácké s plastickým vzorem. Smyčkové, vlněné, jak je libo. Který poputuje k vám domů?


Navštivte naše interiérové studio AMILA, jsme tu pro Vás a rádi Vám poradíme s výběrem. 

Více na   www.podlaharstvi-chrudim.cz